الوان رنگ افروز فرنام
مقایسه رنگ های پلاستیکی، روغنی و آکریلیکمقایسه رنگ های پلاستیکی، روغنی و آکریلیک
نحوه انتخاب رنگ برای قسمت های مختلف منزلنحوه انتخاب رنگ برای قسمت های مختلف منزل
رنگ پلاستیکرنگ پلاستیک
رنگ پلاستیک و نیمه پلاستیک افروز بر پایه رزین پلی وینیل استات با قابلیت خشک شدن سریع و قلم خوری مناسب می باشد این رنگ پس از تبخیر شدن آب فیلمی یکپارچه و مقاوم ایجاد می کند.
روانشناسی رنگروانشناسی رنگ
رنگها در همه جا هستند این به چه معنی است ؟ چرا مردم در اتاقهای سبز بیشتر احساس آرامش می کنند ؟ چرا وزنه برداران در سالنهای ورزشی آبی رنگ نهایت تلاش خود را می کنند رنگها در فرهنگهای مختلف اغلب معانی منفاوتی دارند و حتی در جوامع غربی معانی رنگهای مختلف پس از سالها تغییر کرده است ولی امروزه در امریکا محققان دریافنه اند که موارد زیر بطور عام درست می باشند.
شناخت بهتر رنگشناخت بهتر رنگ
رنگ در حقیقن طول موجی در نور است که توسط اشیا بازتاب شده و به چشم ما میرید نور سفید از طیف کاملی از رنگ ها بت طول موج های متفاوت تشکیل شده است وقتی نور سفید به اجسام می تابد برخی از طول موجها توسط جسم جذب شده و برخی بازتاب داده می شوند که طول موج بازتاب شده به چشم ما می رسد و بر حسب این طول موجها ما اجسام را به رنگهای خاص می بینیم ولب در اصطلاح ساخنمان رنگ را برای هر مایع شبیه مایع ترکیب صمغ مانندی که موقع استفاده لایه نازکی را جهن پوشاندن جسم جامد ایجاد می کند بکار می برند.
<   <<  1  >>   >